KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 7721410

nr 772 1410

Färgetsning

Monogramssignerad HL, -83, 90/260, Segelbåtar, motivets mått: 33x42

Utrop:

300 kr

Såld:

150 kr

måndag 20 augusti 2012
kl 18:42:03

17/8 09:36:49 1      100 kr
20/8 17:31:35 2      Vinnande bud